Я перед нею поклонюся, як перед образом святим

Покинь усе – провідай матір,
Впади їй квітом на поріг.
І намагайсь частіш бувати,
Частіш, ніж випадає сніг…
                                    Ю.Ряста


  Чудовими травневими днями, коли все довкола буяє та квітує, ми відзначаємо два найпрекрасніших родинних свята – День Матері та Міжнародний день сім’ї. Такий гармонійний збіг є глибоко символічним.      Сім’я, родина, рід… До цих головних надбань людського суспільства ми, українці, завжди ставилися й ставимося з особливою святістю та повагою. Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро.

    А берегинею усього цього є мудра Жінка-мати. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найдорожчим, найближчим і найдобрішим, а любов до неї – вічна та безмежна.

     В районній бібліотеці для дітей проведено інформаційну-годину спілкування «У сім’ї росте дитина» та організовано книжкову виставку «Сім’я в книжковому інтер’єрі».

     Від щирого серця вітаємо вас із Днем матері та Міжнародним днем сім’ї – святами, що народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу, хто дбає про духовний і національний розвиток української родини.

Дивитися -
Притча про маму

Коментарі

  1. Дякуємо за вітання, взаємно з Днем Матері, нехай у ваших родинах панує затишок, добро та радість. Дуже гарна інформаційна година та зворушливі виставки. Молодці, шановні колеги!

    ВідповістиВидалити
  2. Дякуємо Вам,нам приємно, що Вам сподобалося!!!!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, ЯК? Дуже просто!
- Натисніть на стрілку поруч з віконцем Підпис коментар.
- Виберіть Ім'я / URL. (Ніхто не любить анонімів!)
- Наберіть своє ім'я, URL рядок можете залишити порожнім.
- Натисніть Продовжити
- У віконці коментаря напишіть те, що хотіли і натисніть "Надіслати коментар"! Дякуємо!

Популярні дописи з цього блогу

Сила письменницького слова

Горджусь і радію, що рідною мовою володію