Дороги юності чарівні

Під такою назвою в Олевській районній бібліотеці оформлена виставка для юнацтва. Виставка складається з таких розділів.
Перший розділ виставки: Молодь: свобода і відповідальність.
В цьому розділі представлена література по історії політичних і правових вчень, історії держави і права, правова культура молоді, молодь і право.
Для профілактики злочинності проводяться зустрічі молоді з юристами, морально-правові бесіди, години відвертості.
Другий розділ : Інтернет – легко і просто.
Місце книги в житті молодих людей змінюється під впливом інформаційних технологій, але все ж книгу комп’ютер  замінити  не зможе. Він є помічником в інформаційному забезпеченні читачів. Інтернет доповнює і розширює інформаційні можливості.  Наша бібліотека має доступ до мережі інтернет. Користувачі нашої бібліотеки одержують консультативну, практичну, навчальну допомогу. В розділі представлена література як пройти шлях від початківця до упевненого користувача комп’ютером та інтернетом.

В четвертому і п’ятому розділі виставки представлена література по профорієнтації. 1000 і одна професія таку назву має четвертий розділ. Вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки вірно Ви оберете свій професійний шлях, залежить, яке місце в суспільстві Ви будете займати. В розділі представлена література про різні професії.

В п’ятому розділі «Куди піти вчитися» запропоновано літературу про учбові заклади України».
Шостий розділ виставки має назву « Підліток і здоров’я». В розділі представлена література про шкідливість куріння, алкоголю, наркотиків.

У ХХІ столітті, як не мріяли фантасти, проблеми зі здоров’ям не зникли, а навпаки, збільшились. Бібліотека – не лікарня, вона не може вилікувати наркомана, заборонити куріння і вживання алкоголю, і тим не менше, не має права бути осторонь від цих глобальних проблем. Ми за допомогою книг, періодичних видань, зустрічей з лікарями-фахівцями, допомагаємо своїм читачам вирішувати проблеми зі здоров’ям, викоріювати шкідливі звички.

Підготувала бібліотекар по обслуговуванню юнацтва - Талах В. В. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Сила письменницького слова

Горджусь і радію, що рідною мовою володію