Низький уклін і тричі СЛАВА! Українські захисники

6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.

Сьогодні,як ніколи ми зовсім по іншому сприймаємо і розуміємо, що таке Збройні Сили України тому,що саме у 2014 році українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.
5 грудня в Будинку культури проведено святкування до дня Збройних сил України. Серед запрошених були ветерани ВВВ, учасники бойових дій в Афганістані, чоловіки, які брали та продовжують брати участь у бойових діях на сході України, дружини та матері військовослужбовців, працівники органів внутрішніх справ, які повернулися із зони АТО, прикордонники, волонтери та громадські активісти, гості свята.
У фойє РБК було оформлено книжкову виставку «Низький уклін і тричі «СЛАВА»!Українські захисники».

Олевська земля уже ніколи не поверне, ніколи не почує, ніколи не побачить ніколи … двох Героїв і Патріотів - Олександра Ковальчука із села Лопатичі та Сергія Ярошенка із Радовля.
Кращим синам України присвячується. Олександр Ковальчук
Але Герої не вмирають! Вони житимуть вічно у наших серцях! Їх подвиг неперевершений та безцінний. Ми віримо, що вони назавжди поруч з нами у вигляді янголів-охоронців, що стали на вічну варту нашого з вами життя та захист Батьківщини .

В цей день всі громадяни країни висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам, які на сході України в важких нелюдських умовах боронять мирне життя українців від сепаратистів. Хай Господь береже Вас та нашу Україну! Мирного нам неба! Нехай разом з цими словами лине Слава України на весь світ!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Сила письменницького слова

Горджусь і радію, що рідною мовою володію