Величне свято Воскресіння
Україна – країна смутку і краси, радості й печалі, розкішний вінок із рути й барвінку, над яким світять яскраві зорі, це історія мужнього народу, що віками боровся за волю і щастя.
Історію свого народу можна пізнати, вивчаючи його звичаї, традиції. В усіх народів існує повір’я, що того, хто забув звичаї своїх батьків, карає Бог. Він блукає світом і ніде не може знайти собі притулку, бо він загублений для свого народу. «За тиждень Великдень, недалечко червоне яєчко» під такою назвою пройшов цикл заходів в Олевській районній бібліотеці, пов’язаних з найулюбленішим весняним святом усіх християн – святом Пасхи, або Великоднем – днем Воскресіння Ісуса Христа.
Великдень – найголовніше православне свято. Цього дня душа ніби переповнюється світлою радістю, цьому сприяє і природа, яка скинула окови зимового сну і в єдиній гармонії із Вселенською радістю зустрічає воскреслого Христа.
Великдень – найголовніше православне свято. Цього дня душа ніби переповнюється світлою радістю, цьому сприяє і природа, яка скинула окови зимового сну і в єдиній гармонії із Вселенською радістю зустрічає воскреслого Христа.
Під час години духовності було проведено майстер – клас ручного в’язання гачком підставок на святкові яйця до Великодня. Його провела вчитель трудового навчання МНВК (міжшкільного навчально-виробничого комбінату) Калюк Мирослава Петрівна. Присутні із задоволенням займалися рукоділлям , адже такі вироби можуть стати справжньою прикрасою до свята та подарунком для рідних та близьких.
Також у дитячій бібліотеці було оформлено книжково-ілюстративну виставку для дітей «В небі, в зоряній безодні, тонуть дзвони Великодні», на якій були розміщені великодні витинанки, зроблені у бібліотеці читачами Олевської гімназії та проведено пізнавальну годину «Магія Великодня».«Ab OVO» – «все починається з яйця», - глибокодумно говорили стародавні римляни. «Христос воскрес!» - казали колись наші предки. «Христос воскрес – воскресне Україна!» - з надією промовляють тепер наші сучасники. Зі святом Великодня!
Працівники Олевської ЦРБ
Коментарі
Дописати коментар
Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, ЯК? Дуже просто!
- Натисніть на стрілку поруч з віконцем Підпис коментар.
- Виберіть Ім'я / URL. (Ніхто не любить анонімів!)
- Наберіть своє ім'я, URL рядок можете залишити порожнім.
- Натисніть Продовжити
- У віконці коментаря напишіть те, що хотіли і натисніть "Надіслати коментар"! Дякуємо!