Англійська – шлях до успіху

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні.
  В сучасному глобальному суспільстві англійська мова, відіграє дуже важливу роль. По-перше, вона на даний час є основною мовою міжнародного спілкування, мовою, яка широко використовується в системі управління, господарстві, політиці, сфері освіти, науки, спорті, культури глобального суспільства, в багатьох установах і товариствах, особливо міжнародних.
  Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення.
Взагалі людина, яка володіє мовами – різнобічно розвинута особистість, більш впевнена у спілкуванні з людьми, має більш гнучке та оригінальне мислення.
У відділі обслуговування учнів 5-9 класів з’явилася постійно діюча книжкова виставка «English – a way to success» (Англійська – шлях до успіху) та веб-бібліографічні списки "Веб-сайти на допомогу вивченню англійської мови". Запрошуємо всіх до перегляду. Також пропонуємо переглянути добірку безкоштовних онлайн-матеріалів Британської Ради для вивчення англійської мови - http://www.britishcouncil.org.ua/english/learn-online/websites
Районна ббліотека для дітей

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Сила письменницького слова

Горджусь і радію, що рідною мовою володію