Блог Олевської централізованої бібліотечної системи
Віртуальна виставка
Отримати посилання
Facebook
Twitter
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
Віртуальна виставка до IIIВсеукраїнського
фестивалю «Олевська республіка», в якій висвітлюються матеріали про політичного
діяча, засновника УПА, отамана «Поліської Січі» Тараса Бульбу- Боровця.
21 квітня 2021 року виповнюється 205 років від дня народження однієї з найвідоміших представниць англійського романтизму і реалізму Шарлотти Бронте. Феномен її популярності пояснити неможливо. Письменниця у найвищому ступені володіла тим, що Гете називав секретом генія - здатністю втілювати все, що доводилося бачити і відчувати. Тому її творчість, немов магніт, з кожним роком притягує нових шанувальників. Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку-портрет до 205 річниці письменниці.
Переможці конкурсу Вже традиційним став фестиваль «Сонячні мелодії» в Олевську, який проводиться для взаємозбагачення та популяризації польської культури. Цього року захід відбувся вдев’яте і проходив 23 – 25 вересня. Організаторами заходу стали Олевський районний відділ Спілки поляків України, за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці, Олевська міська рада, Олевська районна державна адміністрація, Олевська районна рада, Житомирська обласна Спілка поляків України.
Мова – то цілюще народне джерело І хто не припаде до нього вустами , той сам всихає від спраги. В. Сухомлинський. Історія не знає жодного народу, який би не користувався мовою, не спілкувався нею. З розвитком суспільства розвивається і мова, її словниковий запас, писемність народів. Мова – це великий дар природи. У світі налічується близько 3 тисяч мов і в кожного народу вона своя. І серед них – запашна квітка в чудовому букеті – українська мова. Наш народ створював свою мову віками. Її багатство і краса, витонченість і мелодійність визнано світом. У 1928 році, у Парижі, на Міжнародному конгресі мов українська мова, зайняла 3-є місце (після французької і перської). 21 лютого 1952 року в Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день став днем полеглих за рідну мову. У жовтні 1999 року за ініціативою ЮНЕСКО було запроваджено Міжнародний день
Коментарі
Дописати коментар
Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, ЯК? Дуже просто!
- Натисніть на стрілку поруч з віконцем Підпис коментар.
- Виберіть Ім'я / URL. (Ніхто не любить анонімів!)
- Наберіть своє ім'я, URL рядок можете залишити порожнім.
- Натисніть Продовжити
- У віконці коментаря напишіть те, що хотіли і натисніть "Надіслати коментар"! Дякуємо!